دیدار مدیرعامل کانون معلولین توانا با رئیس جهاد دانشگاهی قزوین

0

مدیرعامل کانون معلولین توانا با رئیس جهاد دانشگاهی قزوین دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین، محمدرضا هادی پور مدیرعامل کانون معلولین توانا با فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی قزوین دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که در دفتر رئیس جهاد دانشگاهی قزوین برگزار شد، مدیرعامل کانون توانا ضمن اشاره به فلسفه تشکیل کانون معلولین توانا عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف ما در تأسیس کانون توانا تغییر رویکرد و نگاه جامعه به معلولان بود و ما تلاش کردیم تا این نگاه‌های منفی و یا حتی ترحم آمیز را تغییر داده و این باور را ایجاد کنیم که معلولیت تنها یک محدودیت است و آن‌ها می‌توانند با عبور از این محدودیت‌ها استعدادهای فراوان خود را شکوفا کنند.

مدیرعامل کانون معلولین توانا با اشاره به آرمان‌های کانون توانا اظهار کرد: فکر و اندیشه انسان‌ها سرمایه امروز ماست و ما با استفاده از همین سرمایه‌ها تلاش کردیم تا به جامعه معلولان خدمت کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های کانون توانا در حوزه‌های مختلف، همکاری میان جهاد دانشگاهی استان قزوین با کانون توانا را مؤثر خواند و تأکید کرد: با استفاده از ظرفیت‌های دومجموعه و همکاری در زمینه‌های مشترک می‌توانیم خدمات گسترده‌تری را به ویژه در حوزه‌های آموزشی و درمانی برای معلولان ایجاد کنیم.

 

نظرات بسته شده است.