نشست سرپرست جدید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با دانشجویان

0

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین؛ در پی انتصاب فرشاد پیله چی به سرپرستی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین، مراسمی با حضور دانشجویان در سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید.

در این برنامه پس از خیرمقدم به دانشجویان توسط مدیر آموزش و پژوهش، سمیه رجبی دبیر کانون طراحان لباس به گزارش اجمالی در خصوص فعالیت های این کانون در حوزه‌ی برگزاری نشست‌های تخصصی پرداخت.

به مناسبت میلاد حضرت ولی عصر (عج) مولودی خوانی توسط یکی از ذاکرین اهل بیت صورت گرفت. در ادامه ۱۱ نفر از نمایندگان دانشجویان تمامی رشته‌های فعال مرکز، هر یک به مدت ۲ دقیقه به بیان نقاط قوت و ضعف مرکز پرداختند، این بخش از برنامه مورد استقبال چشم‌گیر دانشجویان قرار گرفت.

فرشاد پیله چی سرپرست جدید مرکز پس از استماع نظرات دانشجویان ایراد سخن نمود. وی نخست به معرفی نهاد جهاد‌دانشگاهی پرداخت و از اهداف و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود برای مرکز گفت، همچنین وی ۳۴ نکته را در سخنان نماینده‌های دانشجویی برشمرد و تصریح نمود که با توکل به خدا، برنامه‌ریزی و تلاش مجدانه می‌توان در با‌زه‌ی زمانی مناسبی مسائل مد نظر دانشجویان را برطرف نمود.

در پایان از ۵ نفر از فعالان فرهنگی مرکز و ۲۹ نفر از برگزیدگان علمی تقدیر به عمل آمد.

نظرات بسته شده است.