واگذاری تولید بخشی ازمحتوای کمک آموزشی مجموعه کتاب Eight به واحدصنعتی اصفهان

0

قراردادی دوساله بین جهاد دانشگاهی واحد قزوین و جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با موضوع واگذاری تولید بخشی از محتوای کمک‌آموزشی مجموعه کتاب Eight به واحد صنعتی اصفهان امضا شد.

به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین، روز دوشنبه در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی قراردادی دوساله بین واحد قزوین و واحد صنعتی اصفهان با موضوع واگذاری تولید بخشی از محتوای کمک‌آموزشی مجموعه کتاب Eight به واحد صنعتی اصفهان امضا شد.

محمدحسین فائزی رئیس جهاددانشگاهی واحد قزوین در این باره اظهار کرد: طی این قرارداد از مجموعه پروژه بزرگ تألیف منابع بومی آموزش زبان انگلیسی، بخش‌های کتاب‌ راهنمای استاد، کتاب داستان کمک‌آموزشی، بسته آزمون‌های تعیین سطح و میان‌ترم و پایان‌ترم و نیز اجرای دوره‌های تربیت مدرس در همه استان‌ها به واحد صنعتی اصفهان محول شد.

رئیس جهاددانشگاهی قزوین تصریح کرد: این قرارداد که در حضور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی به امضای طرفین رسید، تا زمستان سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: این واحد آماده است تا با همکاری و مشارکت سایر واحدهای توانمند جهاد دانشگاهی، بخش‌های دیگر این طرح بین‌المللی را به اجرا درآورد.

فائزی افزود: از این مجموعه هشت‌جلدی، تاکنون ۲ جلد به‌طور کامل نگاشته شده و جلد سوم در دست تهیه است و طبق جدول زمان‌بندی طرح، تا پایان سال ۹۷، تمام مجلدات به همراه مجموعه‌های پیرامونی و فیلم‌های و صوت‌های کمک‌آموزشی تولید و به تدریج وارد بازار آموزش کشور می‌شود.

نظرات بسته شده است.