پایان مرحله استانی مسابقات ملی مناظره در قزوین

0

مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره با شناخت تیمهای برتر در قزوین به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد قزوین چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره در استان قزوین شب گذشته، دوشنبه با شناخت ۴ تیم برتر و با حضور سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به کار خود پایان داد.

در مرحله پایانی این مسابقات که در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، تیم دانشجویی اتاق آسمان از دانشگاه علوم پزشکی قزوین با برتری در برابر تیم فرات از دانشگاه علوم پزشکی به عنوان اول این مسابقات دست یافت.

همچنین در دیدار رده بندی این رقابت ها نیز تیم ترقی‌خواهان از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) با امتیاز بیشتر نسبت به تیم بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین در جایگاه سوم قرار گرفت و به همراه تیم‌های اول و دوم به مسابقات منطقه‌ای راه یافت.

همچنین مراسم اختتامیه و اهداء جوایز این مسابقات با حضور سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نائینی رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، کاظمی رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و فائزی رئیس جهاد دانشگاهی قزوین برگزار شد.

گفتنی است در مسابقات ملی مناظره در قزوین ۱۶ تیم از دانشگاه‌های استان حضور داشتند و استان قزوین به نسبت تعداد تیمهای حاضر در رده دوم کشور قرار گرفت.

 

 

پاسخ دهید

*