بازدید رئیس جهاد دانشگاهی استان از نمایشگاه «کالای ایرانی» و «در ماندگار» در قزوین

0

دومین نمایشگاه «خانه ایرانی، کالای ایرانی» و اولین نمایشگاه «دُرِّ ماندگار» شب گذشته در قزوین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین :فرشاد پیله چی رئیس جهاد دانشگاهی استان با حضور در این نمایشگاه از بخش‌های مختلف این نمایشگاه به‌ویژه غرفه طراحان لباس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین بازدید کرد.

در نمایشگاه «دُرِّ ماندگار» انواع البسه، پوشاک عفاف و حجاب، فعالیت‌های فرهنگی و هنری، غرفه دختران انقلاب به‌منظور تبیین فرهنگ اصیل اسلامی و زیبایی‌های حجاب در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

همچنین با توجه به شعار حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری دومین نمایشگاه «خانه ایرانی، کالای ایرانی» با رویکرد خرید کالای ایرانی و تقویت تولیدات و معرفی توانمندی‌های تولیدات داخلی نیز میزبان تولیدکنندگان کالای ایرانی شد.

دومین نمایشگاه خانه ایرانی، کالای ایرانی و اولین نمایشگاه دُرِّ ماندگار به مدت ۵ روز با حضور بیش از ۹۰ واحد تولیدکننده و عرضه‌کننده در فضایی به مساحت سه هزار و ۶۰۰ مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌ها برپا شده است.

علاقه‌مندان جهت بازدید می‌توانند در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صداوسیما در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

نظرات بسته شده است.