پیام تبریک رئیس جهاددانشگاهی واحد قزوین به مناسبت عید نوروز

0

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین، فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی با صدور پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را تبریک گفته و با اشاره به اینکه یک گام دیگر به موعد زمانی افق ۱۴۰۴ نزدیک شدیم، بر تحقق راهبردهای مقام معظم رهبری و آرمان‌های ملت ایران تأکید کرد، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بهار، فصل بیداری طبیعت و نمونه‌ای جذاب از وعده خداوند و مثالی شیرین برای قیامت است. آمدن بهار مژده نو شدن طبیعت و آغازی دوباره و فرصتی بهتر برای زندگی است.
بهار امسال در حالی فرا می‌رسد که ما یک گام دیگر به موعد زمانی افق ۱۴۰۴ نزدیک‌تر شده‌ایم و می‌دانیم که باید برای تحقق آنچه برایش برنامه‌ریزی کرده‌ایم دوچندان تلاش و کوشش نماییم. رسالت‌های عظیمی پیش روی ما قرار دارد که مهم‌ترین آن‌ها با ضریب اولویت بالا هرساله در راهبردهای مقام معظم رهبری هم‌زمان با آغاز سال‌ها مشخص شده است و کلید واژه آن‌ها را می‌توان در «مدیریت جهادی»، «اقتصاد مقاومتی»، «تولید ملی» و «اشتغال» جست‌وجو کرد.

بهار سال ۹۷، موعدی دوباره برای درس گرفتن از همه تجربیات گذشته در عرصه اقتصادی و فرهنگی و تلاشی مضاعف برای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

ما نیز بر این باوریم که با اتحاد، همدلی و یکپارچگی همه‌ی خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همراهی مردم و با تکیه بر دو اصل «مدیریت جهادی» و «اقتصاد مقاومتی»، می‌توان مشکلات اقتصادی و کاستی‌های فرهنگی را نیز از پیش رو برداشت.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و مردم عزیز استان قزوین تبریک عرض نموده و برای همه شما آرزوی روزگاری بهتر و موفقیت‌های بالاتر دارم.

فرشاد پیله‌چی
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین

نظرات بسته شده است.