۹ دی ، نقطه عطفی در تقابل همه جانبه جبهه معاند نظام با انقلاب و ولایت فقیه

0

مهندس فرشاد پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین در پیامی به مناسبت ۹ دی ماه ، به نمایندگی از جهاددگران جهاددانشگاهی قزوین این روز را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین ؛ متن این پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

۹ دی ماه ۸۸، نقطه عطفی در تقابل همه جانبه جبهه معاند نظام و استکبار جهانی با ایران اسلامی، انقلاب و ولایت فقیه بود که با حضور آگاهانه مردم که بصیرتی برگرفته از ایمان و اراده الهی را همراه خود می‌دید، حماسه‌ای عظیم و ماندگار را شکل داد.

امت مسلمان ایران با حضور عاشورایی خود در تجمع عظیم ۹ دی ۸۸، بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که هیچ قدرتی بالاتر از قدرت اراده و تصمیم ملت نیست و حضور حماسی خود و نشان دادن اتحاد این امت، جریان نفاق فروپاشیدند و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب تجدید بیعت کردند.

حماسه نهم دی ماه را می‌توان، بخشی دیگر از تاریخ گهربار انقلاب اسلامی دانست که باید همه با تلاش کنیم  این حماسه غرور آفرین همیشه  زنده نگه داشته شود و پیام آن به نسل‌های بعدی منتقل گردد.

ما جهاددگران جهاددانشگاهی استان قزوین، ضمن گرامی‌داشت این حماسه بزرگ و ماندگار، اعلام می‌داریم برای حفظ ارزش‌های اسلام و میهن اسلامی، همصدا با سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی در مسیر  اهداف انقلاب اسلامی قدم برمی‌داریم.

نظرات بسته شده است.