گردهمایی پایان سال همکاران جهاد دانشگاهی برگزار شد

0

گردهمایی پایانی سال ۱۳۹۵ با حضور جهادگران جهاد دانشگاهی قزوین در مرکز علمی و کاربردی قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد قزوین گردهمایی پایانی سال ۹۵ با حضور رئیس، معاونین و دیگر اعضای واحد قزوین در ساختمان علمی و کاربردی قزوین برگزار شد .

در این مراسم که به رسم هرساله و به مناسبت پایان سال برگزار شد، مهندس فائزی، رئیس واحد قزوین با اشاره به دستاوردهای واحد در سال ۹۵ ، این سال را سالی قابل قبول دانسته و استمرار و شتاب در حرکت واحد را نیازمند تلاش بیشتر دانست .

وی با اشاره به برخی از دستاوردهای واحد قزوین در سال ۹۵ عنوان کرد: حضور بیش از ۷ هزار فراگیر در مرکز آموزش نشان از تلاش خوبی است که در این مجموعه در سال جاری انجام شد.

فائزی تصریح کرد: انتشار بیش از ۴۰ جلد کتاب در سال جاری در واحد انتشارات واحد نیز بخش دیگری از موفقیت های جهاد دانشگاهی قزوین است که نسبت به گذشته جهشی جدی داشته است.

پیشرفت کار تولید کتاب آموزش زبان انگلیسی، تولید کتاب آموزش زبان فارسی و همچنین پایان کارهای مقدماتی ساخت ساختمان جدید واحد قزوین بخش دیگری از موفقیت های واحد بود که فائزی در این جلسه به آن اشاره کرد.

همچنین فرشاد پیله چی، مدیر برنامه ریزی واحد قزوین نیز در این جلسه در سخنانی با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه، این برنامه را بسیار مهم دانسته و تأکید کرد: همه ارکان واحد باید این برنامه را جدی گرفته و در تدوین آن دقت کافی را داشته باشند.

در این جلسه نمایندگان جهادگران در شورای نظام پیشنهادات نیز با رای جهادگران واحد انتخاب شدند. جابر خرم نیا و محسن نحفی توانستند با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده جهادگران در این شورا انتخاب شوند.

اهداء هدیه به جهادگرانی که در سال ۹۵ متاهل شدند، تقدیر از جهادگر نمونه سال ۹۴ و تقدیر از بانوان متاهل به مناسبت فرارسیدن روز زن، بخش پایانی مراسم سال ۹۵ بود.

نظرات بسته شده است.