برگزاری آیین اختتامیه دوره آموزشی کمک‌پرستاری یکساله توسط معاونت آموزشی

0

آیین اختتامیه دوره آموزشی کمک‌پرستاری یکساله ، در سالن همایش کتابخانه امام‌خمینی(ره) در روز چهارشنبه ۱۳/۱۱/۹۵ مصادف با دهه فجر و ولادت حضرت زینب (روز پرستار) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین ، این همایش با حضور ۱۱۱ نفر از فارغ‌التحصیلان دوره آموزشی کمک پرستاری یکساله، مربیان، مسئولین استانی و کشوری جهاد دانشگاهی و معاونت درمان و اصحاب رسانه برگزار شد.

این همایش با سخنرانی جناب آقای فرشاد پیله‌چی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی، در خصوص نحوه شکل‌گیری دوره آموزشی مذکور و روند اجرایی آن آغاز و با سخنرانی جناب آقای مهندس کیا، مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه‌یابی آموزشی جهاد دانشگاهی، در خصوص چگونگی جذب و شرایط دوره، ادامه یافت. در نهایت جناب آقای مهندس کیا در جلسه‌ی پرسش و پاسخ، به سوالات فراگیران این دوره پرداخت و ایشان را راهنمایی نمود. مهندس کیا همچنین از تلاش برای رایزنی جهت برگزاری آزمون استخدامی در سال ۹۵ برای فارغ التحصیلان این دوره خبر داد.

در پایان با حضور مسئولین مربوطه، از اساتید دوره تجلیل به عمل آمد.

فرشاد پیله‌چی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قزوین، در حاشیه برگزاری همایش اعلام کرد: این دوره آموزشی به مدت ۱۳۸۰ ساعت(۳۰۰ ساعت تئوری و عملی و ۱۰۸۰ ساعت بیمارستانی) در طی یکسال و در ۱۳ گروه برای ۱۱۸ نفر برگزار گردید که طی آن ۱۱۱ نفر از ایشان فارغ التحصیل گردیده‌اند.

فرشاد پیله‌چی، از برگزاری آزمون نهایی تئوری و عملی به صورت حضوری و آنلاین (تصویری) برای دوره مذکور خبر داد و خاطر‌نشان کرد: جهاد دانشگاهی واحد استان آمادگی دارد با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت محور و اشتغال‌زا اقدام نماید.

نظرات بسته شده است.