نشست مشترک رییس جهاددانشگاهی قزوین با شورای شهر تاکستان برگزار شد

0

در جلسه‌ای مشترک با حضور رییس جهاددانشگاهی قزوین، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تاکستان برگزار و راه‌های همکاری فی‌مابین بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، در جلسه‌ای که در دفتر شورای اسلامی تاکستان برگزار شد، راه‌های همکاری جهاددانشگاهی واحد قزوین و شورای شهر تاکستان بررسی شد.

در این دیدار که با دعوت شورای اسلامی شهر تاکستان برگزار شد، محمدحسین فائزی رییس جهاددانشگاهی قزوین با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جهاددانشگاهی، ارایه خدمات کیفی مطلوب را یکی از مهم‌ترین دستاوردهای جهاددانشگاهی دانست و اظهار کرد: تمامی مجوزهای آموزش کوتاه مدت در جهاددانشگاهی وجود دارد و این ظرفیت، یک نقطه مثبت برای این مجموعه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه اولویت ما در ارایه خدمات آموزشی کوتاه مدت، مربوط به خدمات آموزشی اشتغال‌زا است، تأکید کرد: ارایه خدمات آموزشی با کیفیت و با هدف توانمندسازی مخاطب از اهداف جهاددانشگاهی است.

فائزی در این دیدار با اشاره به دیگر دستاوردها و همچنین توانمندی‌های جهاددانشگاهی قزوین افزود: احیای فرش قزوین و ابداع تابلوفرش‌ قزوین برای اولین بار، راه‌اندازی اولین مرکز پزشکی از راه دور درمان ناباروری کشور و طراحی اسباب‌بازی براساس الگوهای معماری اسلامی ایرانی از دیگر توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی واحد قزوین است.

وی تصریح کرد: شهرستان تاکستان یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های واحد قزوین برای راه‌اندازه شعبه شهرستانی است و اگر مدیریت شهری این شهرستان حمایت‌های لازم را از این مجموعه داشته باشد این امکان برای جهاددانشگاهی فراهم خواهد بود.

رییس جهاددانشگاهی قزوین تأکید کرد: جهاددانشگاهی همواره به دنبال ارایه خدمات با کیفیت و در خور شأن بوده و همیشه نیز تضمین ارایه خدمات مطلوب را به جامعه داده است.

وی با بیان اینکه همواره بر استفاده از نیروی متخصص و عالم تلاش کرده‌ایم و به دنبال تولید ثروت از راه تولید علم برای کشور هستیم، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی یک مجموعه علمی است که از هرگونه ورود به بازی‌های سیاسی اجتناب می‌کند و تنها شأن خود را در خدمتگذاری به مردم می‌داند.

شهریار رحمانی رییس شورای اسلامی شهر تاکستان نیز در این دیدار با اشاره به توانمندی‌های خوب جهاددانشگاهی قزوین، از تلاش برای فراهم کردن مقدمات این نهاد در تاکستان خبر داد.

پاسخ دهید

*